PARTNER EXPERTISE PROGRAM – Globema jako FME EXPERT

By March 17, 2021April 13th, 2021FME
Partner Expertise Program

S potěšením oznamujeme, že společnost Globema byla přijata do Safe Software Partner Expertise Program! Co bylo zapotřebí k tomu, abychom se stali partnerem, o kterých odvětvích víme nejvíce a co to znamená pro naše klienty?

Jsme uznávanými odborníky pro následující průmyslová odvětví:

fme energy

energetika

fme telecommunications

telekomunikace

fme aec

strojírenství, stavebnictví, architektura

 

fme utilities

utility

fme retail

maloobchod

fme public

veřejný sektor

 

Jak se stát FME odborníkem?

Potřebovali jsme splnit několik požadavků, abychom prokázali své zkušenosti a znalosti v oboru, jako jsou projekty zahrnující FME, případové studie a školení FME. Kromě toho byly požadovány také reference od našich zákazníků.

Naše certifikáty:

Co je Partner Expertise Program?

Partner Expertise Program usnadňuje zákazníkům hledání partnerů v jejich regionu na základě jejich odborných znalostí. To také umožňuje společnostem objevit týmové příležitosti s dalšími partnery Safe Software, aby posílily a vyplnily mezery v nabídce služeb.

Účast v programu Partner Expertise zvyšuje viditelnost na trhu a certifikát FME Industry Expert dokazuje naše schopnosti v jednotlivých průmyslových odvětvích.

Začněmě spolupracovat!

Globema je oficiální Safe Software Silver Partner. Máme certifikáty FME Certified Professional, FME Certified Trainer a FME Server Certified Professional, které potvrzují vysokou úroveň FME dovedností.

Pokud plánujete rozjet projekt pomocí FME a chcete prodiskutovat své potřeby, obraťte se na nás! Rádi vám poradíme.